کاربر گرامی  خوش آمدید ... 
  امروز: یک شنبه 04 فروردین ماه 1398 ساعت: 

  قوانین و مقررات هیلا مارکت

  استفاده از فروشگاه هیلا مارکت و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:


  - خرید کالا از فروشگاه هیلا مارکت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.


  - فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت واسطه ای جهت ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده به مشتریان است. قیمت کالاهای ارائه شده در این فروشگاه، همگی توسط تامین‌کنندگان آنها تعیین می‌گردد.


  - فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.


  - خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد. 


  - مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت مي باشد. 


  ارتباط با کاربران 

  تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت www.hilamarket.com است. ما با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تاييد شده در سايت، با شما تماس نمی گيريم . 

  برای تماس با فروشگاه هیلا مارکت، فقط آدرس های ايميل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر می خواهيد برای ما نامه بفرستيد فقط به اين آدرسها ايميل کنيد.


  فروش و تحویل سفارش

  - مکان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت درج شده و فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.


  - زمان تحویل کالا بر اساس زمان خرید تعیین خواهد شد بطوری که در روزهای عادی خریدهای تا ساعت 11:30 در همان روز و از ساعت 12شروع به تحویل خواهد شد و خریدهایی که از ساعت 11:30 تا 17:30صورت می پذیرد از ساعت 18 شروع به تحویل خواهد شد و خرید های بعد از ساعت 17:30 در روزبعد در اولین توزیع به دست شما خواهد رسید. و در روزهای تعطیل ارسال تنها در شیفت صبح انجام خواهد شد.


  - ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و هزینه مالیات بر ارزش  افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. هزینه ارسال نیز در صورت خرید بیش از سیصدهزار  ریال رایگان و برای کمتر از آن مبلغ ثابت سی هزار ریال محاسبه می گردد که در فاکتور نهایی درج خواهد شد.


  - سفارش دهنده هنگام دریافت کالای ارسال شده  با امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.


  - مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است. در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتي براي آن كالا وجود ندارد.


  شرایط برگشت کالا

  - هرگونه نقص و عيب فني کالا و یا گذشتن تاریخ انقضا در مواد غذایی، بايد در مدت 24 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن 38684764 و يا 09033334509 و یا ايميل info@hilamarket.com  اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، نسبت به برگشت وجه یا جايگزين نمودن اقدام گردد. بديهي است پس از 24 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.(خاطرنشان مي سازد اين بند فقط براي كالاهاي فاقد گارانتي صدق خواهد كرد و كالاهاي داراي گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقايص احتمالي توسط شركت ارائه كننده گارانتي پيگيري ميگردد)


  - در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.


  - عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن 38684764 و يا ايميل info@hilamarket.com اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بديهي است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.


  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان محصول